Saunová zahrada SALORI

Hledáte klidné místo k odpočinku a toužíte zažít nevšední zážitky?  Pak je Saunová zahrada SALORI tím pravým místem. 

Nachází se kousek od Hradce Králové mezi poli a stala se útočištěm nejen pro milovníky saunování, ale také pro ty, kdo si rádi pochutnají na dobrém jídle a pití.

Přírodní krása a minimalismus

Saunová zahrada SALORI vznikla z lásky k přírodě. Majitelé se rozhodli využít nevyužívaný areál své firmy a přetvořit ho v zelenou oázu klidu. Při stavbě zahrady použili přírodní materiály jako dřevo, sklo a kámen, což dodává celému prostoru příjemnou atmosféru. Minimalistický design respektuje přírodu a přináší hostům pocit klidu a čistoty.

Zážitek pro smysly

V zahradě na vás čeká netradiční saunový zážitek. Každá ze saun je věnována jednomu ze smyslů:

  1. Sauna “Vůní”: Omámí vás vůní sušených bylinek a vonných tyčinek.

  2. Sauna “Sluchem”: Nechte se unést léčivými zvuky tibetské mísy, handpanu a dalších léčivých nástrojů.

  3. Parní komora “Dotykem”: Můžete si namíchat vlastní peeling.

  4. Sauna “Pohledem”: Nabídne vám dechberoucí pohled na vodní hladinu ochlazovacího jezírka a celou zahradu.

Pokud byste chtěli zůstat déle, můžete se ubytovat v přilehlém zámečku. Kromě saunování si můžete dopřát masáž, lekci jógy nebo vyzkoušet WimHofovou otužovací metodu. Ať už jste milovníkem gastronomie, nebo máte jen chuť na zdravou svačinku, SALORI má pro vás připravenou ojedinělou restauraci. Šéfkuchař Tomáš Seitl využívá sezónních surovin a nabízí nevšední gastronomické zážitky.

Soukromí na prvním místě

SALORI dbá na maximální pohodlí hostů. I přesto, že má zahrada rozlohu 10 000 m², budete si tu připadat jako byste byli sami. Privátní zahrada s vlastní saunou, vířivkou a bazénem je ideální pro romantiku ve dvou nebo setkání s přáteli. Ať už se rozhodnete pro saunování nebo gastronomický zážitek, SALORI vás zaručeně nadchne a budete se sem chtít co nejdříve vrátit.

Bližší informace naleznete na: salori.cz