Jsme česká mediální skupina, která působí v oblastech realit, developmentu a architektury od roku 2007.

Zajímají nás témata, která propojují svět byznysu a společenské odpovědnosti.

Redakční činnost

Video produkce

Konference a společenské akce

Magazín Adresa

Tištěný čtvrtletník se věnuje architektuře, realitám, developmentu a rozvoji měst. Představuje zajímavé osobnosti a inspirativní články o projektech u nás i ze zahraničí.

Tvize.cz

Online TV kanál se zaměřuje na odborná témata ze světa udržitelného rozvoje a podnikání. Věnuje se oblastem stavebnictví a architektury, energetiky, průmyslu, inovacím a novým technologiím.

Video produkce

Věnujeme se vlastní i klientské videoprodukci. Máme za sebou několik dokumentárních pořadů a reportáží. V koprodukci s naším online TV kanálem Tvize pracujeme na nové sérii pořadů o udržitelné architektuře.

Města budoucnosti

Každoroční konference se zaměřuje na problémy a výzvy, které souvisejí s udržitelným rozvojem měst. Desítky odborníků diskutují na témata ze světa energetiky, infrastruktury, urbanismu nebo sociální otázky.

Realitní projekt roku

Celostátní soutěž developerských projektů pořádáme od roku 2009. Za tu dobu se do ní zapojily desítky rezidenčních projektů z celé České republiky, aby získaly ocenění ve třech kategoriích: veřejnosti, odborné poroty a odborné poroty architektů.

Knižní nakladatelství

Baví nás i vydávání knih, a to včetně nedávno vydané knihy Český development (2022) právě aktivně pracujeme na nové knize Místa / Places, která mapuje unikátní lokality z celé České republiky.