Na Barrandově roste nová rezidence s výhledy na Prahu

Na začátku roku zahájila developerská skupina Top Estates výstavbu druhé etapy rezidenčního komplexu Barrandez-Vous. Během dvou let vznikne v Praze další bytový dům s téměř padesáti byty a výhledy na celou metropoli i do nového parku. Nový objekt harmonicky naváže na úspěšnou první etapu, která získala mnoho prestižních ocenění za architekturu i veřejný prostor.

Barrandov je jednou z nejzelenějších pražských čtvrtí, která má nejen skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy, ale je odsud blízko do přírody a oblíbených výletních míst jako jsou Prokopské údolí, Červený lom a Chuchelský háj.

"Pokud to lokalita dovoluje, zeleň je nosným tématem každého našeho projektu. Ústřední myšlenkou bylo vytvořit nejen krásné bydlení v harmonii s okolní přírodou, ale vytvořit i vlastní zelený svět, kde se bude lidem dobře žít a to se díky zahradám a novému parku v Barrandez-Vous skvěle podařilo. Na rozlehlém pozemku vznikl nový park s velkým množstvím zeleně, se vzrostlými stromy a tisíci rostlinami, kde najdete hned několik míst pro trávení volného času i relax. Dostatek soukromí pak poskytují vlastní zahrady a terasy, kde opět dominují přírodní materiály, stejně jako v interiérech. Třešničkou na dortu jsou pak nádherné výhledy na panorama Prahy i do okolí", říká Petr Teplý, zakladatel developerské společnosti Top Estates.


Mohlo by vás zajímat