Ráj na zemi - místo na venkově s rodinnou atmosférou

Ráj na zemi je venkovský hotel a kavárna. Je součástí resortu Hukvaldy a představuje příběh přirozeného vývoje.  Majitelé a manželé nejprve společně vybudovali makléřskou firmu, následně přišly děti, a oni začali přehodnocovat nejen jejich práci, ale především priority a to, co je skutečně naplňuje a co je pro ně důležité. Dali se do výstavby golfového hřiště, jelikož majitel golf miluje a netrvalo dlouho, než si tento sport zamiloval i majitelů syn. Následně přistoupili k výstavbě penzionu Roubenka. Mezitím se majitelka věnovala designu interiérů, což bylo vždy jejím velkým koníčkem.

Inspirace majitelku přivedla k otevření obchodu se starým porcelánem a malé kavárny nazvané Ráj na zemi v centru Hukvald. Po roce provozování obchodu jim obec nabídla prodej celého objektu, což je motivovalo k výstavbě venkovského hotelu. Cesta byla dlouhá a plná překážek, ale jak sama majitelka říká: „Po vyšlapaném chodníku nenajdeš vlastní cestu.“ Na jejich cestě potkali mnoho lidí, kteří se stali nejen součástí jejich projektu, ale i jejich životů - od architektky po stavbyvedoucího a samozřejmě kamarády, kteří přiložili ruku k dílu.

Dnes je venkovský hotel součástí centra Hukvald, s kavárnou o kapacitě 40 míst a venkovní zahradou plnou růží. Hotel nabízí ubytování ve čtyřech luxusních pokojích. Hrdí jsou zejména na personál - mladý tým, který má chuť tvořit a je výjimečně kreativní. Sami si pečou dezerty a pečivo k snídani, jako jsou toastové chleby, croissanty, bagety a lívance. Vaří vlastní ovocné sirupy na domácí limonády, vyrábí med z pampelišek, domácí karamel a vlastní granolu, přičemž nabídka vždy odráží sezónnost. Specializují se na snídani a brunch.

Bližší informace naleznete na: resorthukvaldy.cz/hotel-raj-na-zemi