Hotel Aplaus v historickém centru Litomyšle

Hotel vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle v dohledu Zámku UNESCO. Právě propojení bohaté historie se současností se staly mottem hotelu. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, jedinečný a moderní design hotelu nabízí hostům nevšední zážitek, pohodlí a kvalitu. Právě vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu o současné umění a design. 

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí luxusní ubytování ve světovém standardu vč. pestré nabídky hotelových služeb. K dispozici je také wellness centrum a parkování.

Kvalitu gastronomických služeb by měl každý host určitě posoudit sám. Výběr jídel světové i tradiční české kuchyně poskytuje pestrou nabídku a zárukou může být i renomé hotelových kuchařů, se zkušenostmi z prestižních restaurantů světové úrovně a michelinských restaurací. Hotel uspokojí i milovníky vína. Vinotéka našla své místo v kamenném sklepení hotelu, kde si hosté mohou vybrat ze široké nabídky vín z celého světa. 

Hotel Aplaus vás zaujme i svou polohou. Vše zajímavé v okolí je na dosah.

Bližší informace naleznete na: hotelaplaus.cz