CHATK_A v krajině Českého Švýcarska

Místo s duší, které díky rekonstrukci získalo novou tvář. Místo, které se na pár dnů stane vaším útočištěm před světem plným shonu. Zabalte si jen to nejnutnější a vydejte se na sever Čech do dechberoucí krajiny Českého Švýcarska & Lužických hor. Čeká tu na vás jedinečný zážitek.

Dva roky vznikala Chatk_A v nádherném prostředí místní krajiny a je dobře, že si dala načas. Dozrála do podoby, která uchvátí každého, kdo miluje moderní & elegantní design a ocení i sebemenší detaily. A když padne noc, zamilujete se do Chatky zas a znova. Objevíte totiž kouzlo tří speciálních plechů, které rozehrají světelnou hru, jakou jste ještě nezažili.

Vydejte se na sever Čech objevit boutique chatku pro dva a nechte se unést jejím kouzlem. Zapalte si oheň v unikátních krbových kamnech, začtěte se do jedné z cestovatelských knížek anebo jen tak pozorujte západ slunce, který budete mít z terasy jako na dlani. Její majitelé ze svých bohatých cestovatelských zkušeností vědí, po čem hosté touží a vy se o tom přesvědčíte na vlastní kůži. Podlahové vytápění, klimatizace, wi-fi a plně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou i troubou - to vše v krásném designu, který jen tak někde neuvidíte. Tady vám opravdu nebude nic chybět.

Chatk_A se ukrývá v malebném městečku Chřibská, kde mají jednu z nejlepších restaurací na severu Čech - Na Stodolci. A právě tady dělají tak dobré lívance s borůvkami, že na ně jen tak nezapomenete. Na dosah budete mít také soutěsky ve Hřensku, Pravčickou Bránu anebo kouzelné Jetřichovické stály, kam rozhodně doporučujeme se vydat.

Bližší informace naleznete na: chatk-a.cz