Chata Hradečanka

Chata Hradečanka leží v centru Horní Malé Úpy, 1050 metrů nad mořem. V zimě si zde užijete skvělé lyžování i běžkování přímo pod Sněžkou a v létě turistiku nebo cyklistiku v Krkonošském národním parku.

Takovou, jakou Chata Hradečanka byla od konce 18. století, ji už nenajdete. Přestavěli jsme ji kompletně, ale s citem, a tak o svůj původníráz třetí nejstarší stavby v Malé Úpě tak nepřišla.

ODPOČINETE SI, JAKO NIKDE JINDE

Až otevřete dveře svého pokoje, nejspíš se vám na chvilku zatají dech. Moderní horský design, světlé barvy, všudypřítomné dřevo, kvalitnínábytek a červené detaily na měkoučkých polštářích.

RESTAURACE

Po vydařeném dni na horách pěkně vyhládne. Stačí mrknout na kuchaře a už se vám na stůl nese ta nejkřupavější a zaručeně nejitalštějšípizza v Krkonoších! Jak se peče můžete sledovat na vlastní oči, pec je přímo součástí restaurace.

Na lístku najdete italské speciality, ale ingredience bereme od místních farmářů, takže ať si dáte, co si dáte, vždycky to bude čerstvé a kvalitní.

Chefkuchařem je Pavel Vendlig, který nasbíral mnoho zkušeností o tom, jak se chovat k surovinám a pracovat s nimi a rád je využívá k tvorbě vlastních produktů, jako jsou různé domácí sýry, šunky a sirupy. Budete dále moci ochutnat například čerstvé těstoviny se špenátovým pestem, domácí šunkou s lanýži nebo svěžím salátem s čerstvým kravským sýrem, melounem, rajčaty a karamelizovanými semínky.

TEAMBUILDING, NA KTERÝ SE PŘIHLÁSÍ VŠICHNI

Jak svůj pracovní tým opravdu potěšíte? Pohodlí na horách, skvělá restaurace a vinný sklípek zní jako plán!

Na vybavení audio a video technikou a catering na přání se ani nemusíte ptát. To je přeci samozřejmost! A co kolegy přesvědčí, aby se k výletu do Krkonoš přidali? Připravíme vám degustační menu, ochutnávky vín z těch nejlepších vinic Itálie, Francie, Česka i Slovenska nebo výtečných rumů. To je bude bavit!

Bližší informace naleznete na: hradecanka.cz