Vejminek – chaloupka nedaleko vstupní brány do Národního parku České Švýcarsko

Skvostná zrekonstruovaná chaloupka, vás zve k pobytu na samém začátku malebné obce Chřibská, nedaleko vstupní brány do Národního parku České Švýcarsko. Toto útočiště se stalo místem snů pro mladý pár, který před pár lety do něj investoval, a nyní otevírá své dveře pro ty, kteří hledají útulný azyl v objetí přírody.

Vejminek láká rodiny i skupiny přátel tím, že nabízí nejen relaxaci, ale také jedinečný zážitek z historické atmosféry. Z každého koutu tohoto domu vyzařuje radost a domácí pohoda, což je skvělý recept na odpočinek a obnovení energie.

Tato malebná chaloupka se pronajímá jako celek a svým šarmem dokáže okouzlit jak skupiny přátel, tak rodiny s dětmi, ale rozhodně si ji užijete i ve dvou. Nově zrekonstruovaná zahrada je jako bonusové kouzlo, kde se hosté mohou ztratit v kouzlu přírody a relaxovat v různých zákoutích.

Vejminek má kapacitu pro devět hostů a dvě miminka, pro které jsou připraveny pohodlné postýlky. Sice tady nenajdete mnoho pokojů, ale to nevadí, protože tu najdete velkou světnici, tři koupelny a dvě útulné ložnice. Pro rodiny s dětmi je ideální první ložnice s manželskou postelí, dvěma jednolůžky a dostatkem prostoru pro dětské postýlky. Druhá ložnice s dvěma manželskými postelemi a jedním jednolůžkem je vhodná pro páry nebo menší skupiny.

Nezapomeňte, že Vejminek má více než sto let, a tak v něm cítíte ducha minulosti v každém detailu - od vrzání schodů po vůni dřeva. Tato autentičnost přidává pobytu na půvabu a jedinečnosti.

Vejminek leží v malebné krajině nejzápadnější části Lužických hor, která se nachází na okraji Českého Švýcarska. Odtud se snadno dostanete k mnoha krásným místům - můžete se vydat pěšky na vrchol Tokáňe nebo projít Pavlíniným údolím až do Jetřichovic. Pokud máte zájem o kratší výlety, okolní louky a lesy jsou jen pár kroků od chaloupky. Nedaleko Vejminku najdete i známá místa, jako jsou soutěsky ve Hřensku a Pravčická brána, kam se snadno dostanete autem nebo autobusem.

Bližší informace naleznete na: vejminek1843.cz